Садочку у Барвінковому передано книжки і творчі набори від БФ «Ранок Україна»

У вихованців дитячого садка «Ялинка», що в місті Барвінковому на Харківщині, – неочікуване свято. До малят завітали представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області з подарунками – дитячою літературою і наборами для творчості від Благодійного фонду «Ранок Україна».

«Тут і розвивальні ігри, і пазлики, і книжечки, віршики – це дуже чудовий подарунок для нас, діти дуже задоволені, – зазначає завідуюча дитячим садком «Ялинка» Надія Рєзнік. – Кожна дитина, яка була сьогодні у садочку, отримала подаруночок – книжечку додому, і частина книжечок залишилася для роботи у дитячому садочку. Ми дуже вдячні за це! Адже у нас є дітки з багатодітних та малозабезпечених родин, діти мам-одиначок».

Серед тих, хто отримав подаруночок, – шестирічна Вероніка Пісковська. Восени дівчинка піде у школу, тож це її останні тижні у садочку.

«Я дуже люблю розмальовувати, і мені якраз дісталася книжечка-розмальовка. Буду  розмальовувати її вдома, я дуже рада!», – каже Вероніка.

Загалом садочок «Ялинка» відвідує 43 дитини. Це не тільки малята з Барвінкового, але й з навколишніх сіл – Червоного, Архангелівки. Барвінківський район є одним з найвіддаленіших на Харківщині, він межує з Донецькою областю.

37310919_2171390036463872_6221364577565671424_n

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *