Всеукраїнський «Благодійний Фонд «Ранок-Україна» створено зі ініціативою та під патронатом харківського видавництва «Ранок».

У світлі подій, які відбуваються в останні місяці в Україні, виникла гостра необхідність створити єдиний майданчик, що поєднає тих людей, яким потрібна допомога, з тими, хто може надати цю допомогу дітям, біженцям і переселенцям.

Ми створили «Благодійний Фонд «Ранок-Україна» з метою  об’єднання всіх співчуваючих людей, готових надати необхідну допомогу і підтримку жителям і дітям Донецької та Луганської областей України, де у ході проведення АТО від військових дій постраждали міста, селища, зруйновані будинки і життя людей.

Ми хочемо одного – допомогти повернутися до нормального, мирного життя у цьому регіоні України. Дати всім можливість знову відчувати себе в безпеці і повернути надію на щасливе майбутнє.

Приєднуйтесь творити добро разом з нами!

Благодійність – це не привілей багатих і не подвиг. Це норма існування людини, що живе в сучасному суспільстві, тому що, якщо ти можеш допомогти, треба це робити.

Є. Казарін

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *