72569226_1390844844404123_1344166464038371328_n

Екоподарунки багатодітним сім’ям

Разом з нашими партерами — «Музей паперу» Зміївської паперової фабрики та видавництву дитячої літератури «Ранок» ми змогли виготовити та забезпечити дітей екокнижками.
В рамках програми підтримки багатодітних сімей, дітей, позбавлених батьківської опіки, людей з інвалідністю фабрика відвантажувала екопапір для друку дитячих книжок безкоштовно, а далі створені книжки передавалася людям, які потребують опіки.

«Музей паперу», що розташовується на Зміївській паперовій фабриці працює вже два роки. Будівлі музею вже понад 125 років та побудована вона з унікальної маркованої цегли. Музей був створений задля того, щоб поділитися із суспільством знаннями про розвиток паперової галузі від давнини до сьогодення, розповісти про процеси виробництва та екотехнології, що використовуються в сучасному Світі та зокрема на Фабриці в Змійові.

У музеї зібрані експонати – верстати й обладнення поліграфічної та видавничої справи. Завдяки підтримці волонтерів та меценатів Надо вконце еще добавить: «Музей паперу», що розташовується на Зміївській паперовій фабриці працює вже два роки. Будівлі музею вже понад 125 років та побудована вона з унікальної маркованої цегли. Музей був створений задля того, щоб поділитися із суспільством знаннями про розвиток паперової галузі від давнини до сьогодення, розповісти про процеси виробництва та екотехнології, що використовуються в сучасному Світі та зокрема на Фабриці в Змійові.

У музеї зібрані експонати – верстати й обладнення поліграфічної та видавничої справи. Завдяки підтримці волонтерів та меценатів там накопичився великий експозиційний ряд зразків паперу та виробів з нього. Вік деяких об’єктів сягає понад 200 років. Але головними музейними експонатами є унікальні верстати, на яких створювався папір на початку XX століття.там накопичився великий експозиційний ряд зразків паперу та виробів з нього. Вік деяких об’єктів сягає понад 200 років. Але головними музейними експонатами є унікальні верстати, на яких створювався папір на початку XX століття.

Posted in Новини.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *