Чемпіонів «Книжкових ігор — 2018» нагородили книжками Ранка

У Національній бібліотеці України для дітей відбулося нагородження переможців «Книжкових ігор-2018». Перша леді України пані Марина Порошенко завітала на свято «Бібліотека. Твоя історія успіху», щоб привітати читачів із відкриттям нового бібліотечного сезону та нагородити чемпіонів «Книжкових ігор — 2018». Нагороди  надало видавництво Ранок.

3

Перша леді подарувала переможцям книжки та привітала їх не лише з перемогою, а й з чудовою можливістю бути читачами цієї бібліотеки. Пані Марина звернулася до читачів із побажаннями читати книжки, тому що це допомагає зрозуміти важливі речі та досягти успіхів у житті.

DSCN8711

Щиро дякуємо генеральному директору видавництва  «Ранок» Круглову Віктору Володимировичу  за книги, підтримку бібліотеки, дитячого читання та продовження традицій благодійництва.

Національну бібліотеку України для дітей та видавництво «Ранок» поєднує багаторічна  плідна співпраця з популяризації книги та знань.  Книги  видавництва сприяють розвитку і освіті дітей,  є  надзвичайно актуальними та затребуваними  як серед дітей, та і серед батьків, вчителів, вихователів.

0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *